Чому світлодіодне освітлення - вибір №1 в освітлювальної техніки?

Світлодіодні освітлювальні прилади – це можливість розв'язати нестандартні завдання освітлення, а також заощадити на електриці. Крім цього, освітлення led має більш якісний потік освітлення, що уможливлює його встановлення в навчальних закладах. Якщо ви хочете покращити освітлення в приміщенні або створити незвичайне підсвічування – звертайтесь до Luxel.

Переваги світильників led

Кожен вибирає той тип освітлення, який зможе показати максимальну ефективність у конкретній ситуації. Однак світильники LED ефективні практично завжди. Їхні головні переваги:

  • Довговічність. Термін служби лід освітлення – десять тисяч годин без зміни сили світлового потоку та його якості. Якщо підрахувати, то подібний світильник може пропрацювати 20 років, якщо використовувати його лише 6 годин на добу. За максимальної завантаженості 24 години на добу термін роботи зменшується до 5 років.
  • Економічність. Світлодіодні лампи заощаджують близько 70% електроенергії. Це найекономічніші джерела висвітлення з існуючих. Якщо порівнювати лампу розжарювання та лід, то у другої споживання електрики буде в 10 разів менше за однакового показника світлового потоку.
  • Висока стійкість до перепадів температури та напруги. Особлива конструкція захищає від перепадів живлення, а також не навантажує електромережу. Світильники можна використовувати при температурі від -60 до +40 т.к. вони відрізняються високою стійкістю.
  • Безпека екології. У світлодіодах немає небезпечних для людини речовин, тому їх можна експлуатувати та міняти без спеціальних умов.
  • Міцність. Світлодіодні світильники досить міцні, щоб працювати навіть в екстремальних умовах та пожежонебезпечних зонах.
  • Модельна різноманітність. Світлодіодні світильники представлені різними конфігураціями, тому можна вибрати саме ту модель, яка найкраще підходить для конкретного приміщення або локації.

Переваги світильників від Luxel

Від вибору світильника залежить освітлення приміщення або території, а також створення безпечної обстановки для зору. Компанія Luxel – це можливість отримати унікальний освітлювальний пристрій, який повністю задовольнить запит клієнта.

Переваги компанії:

  • широкий вибір моделей світлодіодних освітлювальних приладів;
  • висока якість всього асортименту магазину;
  • можливість відправлення товару до будь-якого міста України;
  • різні методи оплати.

Якщо вас цікавлять вуличні світлодіодні світильники високої якості, робіть замовлення у нашому магазині. При необхідності ми проконсультуємо та допоможемо з вибором.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній