Фірмова електрофурнітура Luxel

Фірмова електрофурнітура Luxel

Забезпечити безперебійну роботу офісної оргтехніки, домашніх електроприладів, торговельного обладнання покликані розетка із заземленням , мережевий фільтр, вимикачі, автоматика, розетки. Великий вибір приладів високої якості для електропостачання можна знайти в каталозі магазину Luxel.

Luxel – один із провідних виробників електричної фурнітури для об'єктів громадського, приватного, комерційного призначення. В асортименті є:

 • розетки: електричні, комп'ютерні, телевізійні, телефонні, одинарні та подвійні, для накладної та прихованої установки;
 • регулятори яскравості світла у різних колірних дизайнах, з імітацією кольорових металів, дерева, каменю;
 • подовжувачі: із заземленням та без, із вбудованим роз'ємом USB, колодки;
 • мережеві фільтри з різною кількістю вихідних розеток, проводом різної довжини, із захисними шторками;
 • вимикачі: прихованого та відкритого монтажу, для контактного застосування або з бездротовим стандартом Wi-Fi, одинарний та подвійний вимикач , з підсвічуванням, рамкою та без неї;
 • штепселя, вилки, перехідники, трійники та інші аксесуари.

Для об'єктів з агресивними факторами (цехи, столярні майстерні, лазні) компанія пропонує серію пило- та вологозахисних блоків розеток та вимикачів.

Переваги електрофурнітури виробництва Luxel

Багаторічний досвід компанії, застосування у виготовленні кращих матеріалів та комплектуючих, багатоступінчастий контроль якості роблять продукцію найкращою на ринку. Електрофурнітуру Luxel відрізняє:

 • Стильний дизайн - можливість підібрати варіант вимикачів, розеток відповідно до інтер'єру.
 • Зручна установка – конструкція продумана до дрібниць для легкого та швидкого монтажу.
 • Екологічність – у виробництві використовується нешкідливий каучук, негорючий поліпропілен, пластик, що не виділяє небезпечних речовин.
 • Безпека – всі вироби відповідають вимогам безпечної експлуатації.
 • Багатофункціональність – такі прилади, як брендовий мережевий фільтр для розетки або подовжувач, зможуть не тільки забезпечити роботу відразу кількох електроприладів, а й захистити від перепадів напруги.

Важливий показник продукції від виробника – надійність та довговічність. Розетки, вимикачі, вилки служать роками, не виходячи з ладу та зберігаючи зовнішню привабливість.

Зручна покупка якісних електро-аксесуарів

Зробити побут комфортним, а доступ до електромережі безпечним – головне завдання електрофурнітури Luxel. Каталог магазину постійно поповнюється новинками, а на складі завжди знайдеться потрібна кількість розеток, вимикачів, фільтрів, подовжувачів.

Сервіс компанії включає комфортний спосіб замовлення продукції (онлайн, телефоном), оперативну обробку заявки та швидке відправлення товару клієнту. Безкоштовні консультації менеджерів допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням напруги в мережі, навантажень точок споживання. Стильні, практичні та надійні вироби порадують ідеальним співвідношенням якості та ціни.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній