LED Світильники з пультом керування

Світлодіодний світильник з пультом керування– сучасний тип освітлювальних приладів. Опція регулювання потужності і режимів освітлення дозволяє забезпечувати потрібну атмосферу і затишок в приміщенні. Лед-світильники даної категорії широко застосовуються в квартирах, будинках, кафе, ресторанах, готелях. Виробник світлотехніки Luxel пропонує широкий модельний ряд світлодіодних люстр, панелей і ламп з пультом керування за доступними цінами.

Позиції 1-11 из 11

Страница
Виводити по

Лед-світильники з пультом керування- максимальний комфорт і затишок

В каталозі інтернет магазину представлені колекції в різних розмірах, геометричних варіаціях, зі складними, хитромудрими формами. Моделі дозволяють організувати якісне освітлення, прикрасити інтер'єр і підкреслити оригінальність дизайну кімнати.

Дистанційне керування - функція, яка підвищує комфорт експлуатації світильника, полегшує фізичні маніпуляції включення-виключення освітлення. Принцип роботи пульта полягає в подачі сигналу на контролер освітлювального приладу і виборі потрібного режиму світла. Так, світлодіодний світильник можна налаштувати на випромінювання теплого, холодного, яскравого або приглушеного світла, перевести в режим нічника.

Види світильників з пультом управління

Сучасні led-лампи в залежності від технічної конструкції випускаються в різних видах:

  • Тільки вбудовані світлодіоди. Освітлювальний лед-прилад містить світлодіодні стрічки, точкові джерела світла або окремі лампи в люстрах. Моделі відрізняються незвичайними формами, оригінальним дизайном.
  • Комбінація змінних ламп зі світлодіодами. Крім led-джерел світла в світлодіодному світильнику з пультом керування можуть бути галогенні або люмінесцентні лампи.

В залежності від способу установки світлодіодні світильники можуть бути стельовими вбудовуваними, підвісними, накладними.

Переваги світлодіодних світильників

Світлодіодний світильник має переважними характеристиками.

  • Пожежна безпека. Світлодіодний світильник з пультом керування не нагрівається, виключаючи загоряння приладу, тління проводки через високі температур.
  • Турбота про зір. Частота мерехтіння до 100Гц невидима для очей, тому світлодіодний світильник вважається самим нешкідливим для людини. Використовуючи пульт, можна здійснювати керування яскравістю світіння, роблячи освітлення ще комфортніше у вечірній і нічний час.
  • Попередження травм. У конструкції лед-виробів відсутні скляні колби, наповнені газом, які можуть при розриві залишити травми осколками.
  • Екологічність. Led кристал не містить таких шкідливих речовин, як фосфор, ртуть.
  • Економічність експлуатації. Енергоефективність полягає в дуже низькому споживанні електроенергії (в 7 разів менше лампи розжарювання).

Ресурс роботи купленої лед-продукції в магазині Luxel становить понад 50 тисяч годин. Конструктивні особливості виробів дозволяють замінювати світлодіодну стрічку, продовжуючи термін служби люстри ще на кілька років.

Де купити світлодіодний світильник з пультом управління?

Купувати світлодіодні люстри з дистанційним управлінням через пульт краще у провідного виробника Luxel. На фірмовому сайті можна знайти повну колекцію освітлювальних приладів для житлових, громадських, комерційних приміщень. Безкоштовні консультації менеджерів дозволяють безпомилково підібрати підходящу модель лед-світильника за розміром, потужності, набору опцій.

Купити товар можна, оформивши замовлення онлайн або по телефону. Для зручності клієнтів передбачено кілька способів оплати. Після покупки продукція негайно відправляється службою доставки на вказану адресу.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній