Вимикачі

Вимикачі світла – обов'язкові прилади, що відповідають за електрораспределеніе в квартирах і будинках. Крім безпеки і зручного управління освітленням вироби повинні бути стильними, підходити під дизайн приміщень. Компанія Luxel пропонує купити вимикач високої якості, з сертифікатами і офіційною гарантією. Великий асортимент складають модні серії для широкого застосування: від кольорової колекції в широкій палітрі кольорів до різних варіацій з підсвічуванням, usb, подвійний моделі з вбудованою розеткою.

Позиції 1-25 из 70

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

629.00

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

654.00

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

53.00

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

79.00

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

67.00

Базовано на 0 відгуках.

Базовано на 0 відгуках.

90.00

Страница
Виводити по

Вимикачі високої якості від Luxel

Luxel - виробник якісної електрофурнітури. Кожен куплений фірмовий вимикач:

 • є сертифікованим;
 • відповідає євростандарту;
 • відрізняється довговічністю і практичністю;
 • зручний в експлуатації;
 • має вигідну вартість;
 • дозволяє виконати надійну робочу систему освітлення.

У виготовленні використовується високоякісний пластик, який не містить токсини. Силові з'єднання, металеві частини, кріпильні деталі міцні.

Як купити вимикач: особливості вибору

При покупці одинарних, подвійних вимикачів важливу роль відіграють три фактори.

 1. Силова і електрична частини, їх надійність.
 2. Продумана конструкція для монтажу, від чого залежить легкість і швидкість установки.
 3. Дизайн, який впливає на естетику, гармонійне поєднання вимикачів з інтер'єром.

Електрофурнітура повинна бути в єдиній кольоровій, стилістичної і геометричної концепції, тому важливо купувати перемикач, розетку і вимикач однієї серії (з імітацією дерева, кольорові, прямокутні, квадратні, з декором).

Якщо установка одинарних або подвійних вимикачів проводиться в приміщеннях з підвищеною вологістю, слід купити вологостійкі вироби. Вони відрізняються герметичністю корпусу, відносяться до класу IP44 / IP55.

Види вимикачів

Інтернет магазин Luxel пропонує вибрати вимикач з різним функціоналом:

 • Кількість клавіш. Серед асортименту можна купити вимикач одноклавішний, подвійний, потрійний.
 • З підсвічуванням. Вбудовані світлодіоди або індикатор допомагають в нічний час визначати місце розташування приладу і служити нічником.
 • З дистанційним пультом. Опція підвищує комфорт використання електрофурнітури, є незамінною для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів.
 • Діммірованіе. Диммери у вигляді поворотних механізмів дозволяють регулювати яскравість світла.

Електроустановочні прилади відрізняються за способом монтажу. Вбудовані моделі в нагоді при здійснити установку без виступаючого корпусу. Накладні колекції передбачають зовнішню установку без утапливания в стіні.

Завдяки великому вибору в каталозі можна купити моделі вимикачів класичних кольорів (білі, сірі, чорні), кольорові, а також з імітацією металів, під дерево, золото, кераміку, камінь. Кольоровий варіант успішно застосовується в ігрових кімнатах, дитячих, приміщеннях в стилі поп-арт, кітч, авангард. Корпус “ металік ” доповнює інтер'єри в стилі хай-тек, техно, конструктивізм, мінімалізм.

Сервіс від Luxel

Якщо ви хочете змінити електричну інсталяцію, зверніться в магазин Luxel. Консультант допоможе вибрати вимикачі за кольором, розміром, дизайну і ціні. Для самостійного пошуку вбудованих або накладних серій на сайті розроблена зручна навігація, є фільтр товарів. Можна здійснити кількома способами замовлення продукції (по телефону, онлайн) і оплати. Куплена електрофурнітура доставляється в будь-яку точку країни в стислі строки.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній