LED Вуличні світильники від бренду Luxel

Висвітлювати великі території під відкритим небом покликаний led світильник вуличний . Великий вибір колекцій, які випускає компанія Luxel, дозволяє знайти модель лід-ламп для реалізації будь-якої концепції освітлення.

Позиції 1-12 из 12

Страница
Виводити по

Led-освітлення для вулиці: особливості та переваги

В каталозі магазина можна купити варіанти:

 • для підсвічування архітектури, фасаду, екстер'єрних елементів;
 • декоративного або акцентного світла в дизайні ландшафту;
 • повноцінного освітлення парковок, складів, промислових ділянок;
 • прожекторів для доріжок, сходів.

Правильно підібраний світлодіодний світильник для зовнішнього застосування дозволить вирішити естетичні, декоративні, архітектурні завдання, а також забезпечити безпеку у вечірній і нічний час.

Модельний ряд світлодіодних вуличних ламп

Велике різноманіття вуличного світлодіодного освітлення підрозділяється на групи. Залежно від способу установки led-світильники діляться на види:

 • Підвісна led світильник вуличний , який фіксується під стелею або кріпиться на спеціальній конструкції.
 • Лід-консоль, яка монтується на стовпах або опорах, має вид вуличного ліхтаря.

Для великих ділянок (стадіони, спортивні майданчики, промислові зони), рекламних і архітектурних конструкцій використовуються прожектори. У категорію входять лінійні, матричні, повнокольорові, монохромні пристрої. Якщо споруди невисокі, підійде вуличний освітлювальний прилад консольного типу. Купівля таких led-ламп доцільна, якщо потрібно організувати освітлення двору, саду, доріжок.

Вибираємо led світильник вуличний правильно

Перед покупкою led-світильника важливо визначити його функціональне призначення: чи буде він виконувати декоративну роль, мати спрямований, акцентне або розсіює світло. Підбір колекції залежить також від місця установки лід-світлотехніки. Для вуличного застосування в парках, громадських місцях освітлювальний прилад повинен володіти антивандальной, волого-, вітро-захистом, стійкістю до перепадів температур, опадів. Щоб купити правильно світлодіодний світильник, зверніть увагу на клас:

 • IP 44 - від бризок і вологого середовища;
 • IP 54 - від бризок і пилу;
 • IP 65 - від дощу, пилу;
 • IP 66 - від агресивних кліматичних факторів;
 • IP 67, 68 - абсолютна водонепроникність, пил, бруд.

Важливу роль відіграє дизайн, геометрія, стиль led-обладнання. У ландшафтному ансамблі ці параметри стають вирішальними, що створюють гармонію із загальною композицією. На загальний вигляд впливає матеріал виготовлення лід-прожекторів і ліхтарів. В каталозі Luxel можна знайти вуличний led-світильник із пластику, металу, полімеру, скла.

Переваги світілодіодних марки Luxel

Виробник Luxel пропонує купити авторські, ексклюзивні, а також оригінальні класичні варіації led-світильників за демократичною ціною. Продукцію відрізняє висока якість виготовлення, практичність і довговічність експлуатації. Моделі мають захист від перепадів напруги, імпульсів струму. Всі колекції - економічні, з малим споживанням електроенергії, без відблисків і мерехтіння, зі стабільним світінням. Суміш не містить шкідливих гази, токсичні сполуки, небезпечні для навколишнього середовища речовини.

Сервіс магазину Luxel дозволяє швидко придбати товари лід-категорії завдяки зручній навігації по сайту, пошуку з фільтром, легкій формі онлайн-замовлення. Безкоштовні консультації, допомогу в підборі led-світильників, вибір способу оплати і доставка по країні роблять покупку ще комфортніше.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній