Подовжувачі

Електричний подовжувач – необхідне додаткове обладнання для підключення побутової техніки, електроінструменту, оргтехніки. Цей прилад необхідний, коли недостатньо дроту для включення обладнання в мережу. Купити подовжувач  високої якості за доступною ціною пропонує інтернет-магазин Luxel.

Позиції 1-25 из 104

Страница
Виводити по

Компанія Luxel є виробником довговічних, практичних, побутових, USB подовжувачів, мережевих фільтрів з каучуку та екологічно чистого пластмасу. Асортимент продукції включає широкий вибір моделей з різними характеристиками та опціями. При виготовленні товарів використовуються інноваційні матеріали та технології, проводиться безперервний контроль якості. Готові вироби відрізняються тривалим терміном служби, зручністю використання, безпекою. Завдяки налагодженому виробничому процесу та логістиці компанія пропонує купити подовжувач українському споживачеві за низькими цінами.

Види подовжувачів

Залежно від опцій, конструкції та функціоналу електричні подовжувачі поділяються на категорії:

  • Із заземленням. Рекомендується купити подовжувач з цією опцією, якщо є можливість підключення несправної техніки. Заземлення не тільки захищає від удару струмом, а й попереджає вихід із ладу підключених приладів через перешкоди в електромережі.
  • З класом захисту від вологи та пилу. У запорошених приміщеннях краще використовувати варіант класу IP20, а при підвищеній вологості - IP
  • Електричний мережевий фільтр. На відміну від конструктивних особливостей подовжувача (довгий провід та розетка) у мережевому фільтрі вбудований захист від високочастотних перешкод, короткого замикання, а також передбачене заземлення.

Серії переносок та мережевих фільтрів можуть випускатися з кнопкою вимкнення, вбудованим індикатором робочого режиму, з поворотним блоком. При розташуванні розетки за меблями можна подовжувач купити з плоскою вилкою.

Подовжувач: особливості вибору

Подовжувач є пристроєм, що допомагає підключити електроприлад віддалений від стаціонарної розетки, тому одним з факторів вибору є довжина шнура. Купити перенесення можна з довжиною дроту від 1,5 м до 50 м. При переміщенні ділянкою пересувних електроприладів або садової техніки раціонально застосовувати мережевий фільтр на котушці. На які параметри вибору ще можна звернути увагу?

  • Граничне навантаження. Для домашнього офісного застосування навантаження не повинно перевищувати 3,5 кВт. У виробництві, промислових об'єктах слід використовувати силові роз'єми.
  • Перетин. При підключенні побутової техніки знадобиться переріз від 0,75 мм2. Якщо потужність техніки 2,2 кВт, підійде перетин 1,0 мм2. Для обладнання до 3,5 кВт краще придбати подовжувач із перетином 2,5 мм2.
  • Кількість гнізд. Залежно від кількості комутованої техніки та необхідності збільшення кількості розеток для підключення до електромережі приладів можна вибрати модель електричного подовжувача з колодкою на 2-7 гнізд.

Компанія Luxel спеціалізується на розробці подовжувачів із вилками з каучуку. Елемент силового роз'єму завдяки використаному матеріалу може застосовуватися без ризику в агресивних умовах (погодних, кліматичних, температурних). Купуючи електричний фільтр ТМ «Luxel», можна розраховувати на наступні характеристики:

  • ударостійкість, стійкість до механічних впливів;
  • вологостійкість; захист від бризок;
  • самозагасання, підвищена пожежна безпека;
  • інертність до хімічних компонентів

Подібними якостями володіють також подовжувачі USB з каучуку. Використовуваний кабель має низький рівень загасання, знижує коефіцієнт втрат сигналу та швидкості передачі даних.

Купити електричний подовжувач з максимальною вигодою

Оформити покупку можна на сайті компанії Luxel або зробити замовлення за телефоном. При труднощах менеджер допоможе підібрати підходящий варіант подовжувача для конкретної мети. Щоб покупка була зручною, сервіс магазину пропонує клієнтам, консультації, вибір зручного способу оплати, доставку. Інтернет-магазин несе повну відповідальність за товар, надає офіційну гарантію.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній