Головні правила вибору світлодіодного освітлення

При необхідності купити лід світильник слід точно знати параметри, на які потрібно звернути увагу при його виборі. Від них залежить тривалість експлуатації та зручність використання освітлювального приладу. Компанія Luxel пропонує великий вибір якісної продукції, серед якої кожен клієнт зможе вибрати світильник для офісного простору, стельову люстру, прожектор або настільну лампу.

Світлодіодний світильник: процес вибору пристрою

У різних ситуаціях слід використовувати світильники з певною потужністю та формою. На які фактори слід звернути увагу:

  • Яскравість світла. Вона вимірюється у люменах і вказується одним числом без діапазонів. Деякі моделі можуть мати додаткову розшифровку у Ват, вказану в дужках.
  • Колір світіння. Цей параметр також вимірюється без діапазонів. Жовтим світлом світять світильники 3000 К, нейтральним – 4000 К, холодним білим – понад 5000 К. Це значення необхідно, щоб отримати світловий потік одного кольору, а не жовто-білого. Для квартири відмінно підійдуть теплі тони на 3000 К або 4000 К, а для громадського приміщення з великою кількістю людей – на 4000 К, 5000 К або 6000 К.
  • Потужність. Висока потужність означає збільшення споживання електрики. Однак при цьому велике значення потужності не означає високої яскравості світильника. При необхідності дізнатися цей параметр на світлодіодній лампі, потрібно розділити на 8 потужність лампи розжарювання, що вже використовується.
  • Мерехтіння. Світильник не повинен взагалі мерехтіти, однак цей параметр може бути підвищений у межах 1%. Якщо лампа настільна світлодіодна мерехтить, її час замінити, т.к. це негативно впливає на зір.
  • Гарантія Усі світлодіодні світильники мають гарантію щонайменше два роки, деякі моделі – 5 років. При дбайливій експлуатації з перервами він може функціонувати близько 5-15 років. Ці дані слід дізнаватися відразу при виборі освітлювального приладу.
  • Сертифікати Існують сертифікати. Які підтверджують показники, заявлені продавцем. До них відносять СВ (ЄЕС), STU (Швейцарія), TUV (Німеччина).

Переваги співпраці з Luxel

Вибираючи світлодіодний прожектор або настільну лампу, співпрацюйте тільки з перевіреними постачальниками. Інтернет-магазин Luxel пропонує безліч переваг для своїх клієнтів:

  • Великий вибір освітлювальних приладів.
  • Широкий спектр цін.
  • Зручні засоби оплати.
  • Можливість отримати посилку у будь-якому місті України.

Терміново потрібний ексклюзивний світлодіодний світильник? Інтернет-магазин Luxel готовий допомогти у виборі та відправленні потрібної моделі!

 

Корзина покупок
Ваш кошик порожній