Як вибрати вимикач та розетку?

Під час розбивки проводки у кожному житловому та нежитловому приміщенні залишають місце під вимикач та розетку. Останніх має бути в достатній кількості для підключення всіх необхідних приладів, в іншому випадку доведеться використовувати подовжувач електричний , що збільшує кількість проводів, що заважають. Якщо ви зараз робите ремонт у приміщенні, тоді зайти в Luxel вам просто потрібно. Широкий вибір різноманітних аксесуарів дозволить вибрати ту модель, яка ідеально підійде за характеристиками та для інтер'єру.

Як зробити правильний вибір?

Насамперед необхідно визначитися з типом електропроводки. Вона буває:

  • Внутрішня. Прихована проводка має на увазі вибір правильного підрозетника, для якого слід вибирати розетку.
  • Зовнішня. У цьому випадку слід вибирати вимикачі та розетки, призначені для зовнішньої установки.

Сучасна система електропостачання у сучасних будинках трипровідна, що вимагає, щоб була розетка із заземленням . Це дозволить використовувати систему захисту людини від удару струмом при несправному приладі. За відсутності заземлюючого дроту, така розетка не потрібна.

Особливу увагу слід приділити розеткам та вимикачам для ванної кімнати. Це пов'язано з тим, що в цьому приміщенні багато вологи, тому пристрої піддаються додатковим навантаженням. Щоб уникнути замикання в розетці та виходу з ладу електроприладу, необхідно вибирати вологозахищені пристрої. Вони мають герметичний корпус і спеціальну шторку, що унеможливлює попадання вологи всередину.

Маркування таких виробів – IP 44 або 54-55. Це показує, наскільки розетка стійка до пилу та води навіть при прямому попаданні останньої. Наприклад, виріб, що має цифри 66, здатний встояти перед серйозною потужністю струменем.

Для звичайних кімнат, де немає вологи, підійде розетка з індексом IP 20. У санвузол її не можна встановлювати, т.к. вона здатна влаштувати коротке замикання.

Дизайнерські рішення

За потреби підкреслити інтер'єрне рішення, встановіть розеткові блоки. До нього може входити кілька типів розеток – телефонні, силові, антенні. Цікаво будуть виглядати саме телефонні розетки, що мають різну кількість гнізд і є коннектом.

Де вибрати якісну розетку та вимикач?

Інтернет-магазин Luxel – це надійний партнер у ремонті проводки та заміні комплектуючих. У нас ви зможете купити подвійний вимикач , якісну розетку або потрібну довжину подовжувач. Якщо у вас виникли запитання щодо вибору – відправте в онлайн-чат на сайті повідомлення, ми прочитаємо його та відповімо у робочий час. Також можна зателефонувати за номерами, вказаними на веб-ресурсі.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній