Led освітлення Luxel – створіть авторську концепцію освітлення

Світлодіодний світильник вуличний – необхідний елемент ландшафту, прибудинкової території або об'єкта, що охороняється. Від якості виготовлення ліхтаря залежить його довговічність та безпека роботи. Магазин Luxel пропонує широкий асортимент сучасних приладів для вуличного освітлення, які зможуть вирішити функціональні та декоративні завдання.

Переваги світлодіодних вуличних світильників Luxel

Під маркою Luxel випускається високоякісне освітлення , яке характеризується:

  • низьким електроспоживанням;
  • антивандальною конструкцією;
  • антикорозійним захистом;
  • яскравим, стабільним світінням;
  • високим коефіцієнтом передачі кольору;
  • стильний дизайн.

Продукцію поєднує стійкість до агресивних зовнішніх факторів, яскравість та потужність освітлення. Усі світлодіодні ліхтарі для вуличного використання розраховані на експлуатацію у температурному діапазоні -40оС/+50оС незалежно від кліматичних та природних особливостей місцевості.

Особливості вибору led ліхтарів

Щоб правильно підібрати світлодіодні ліхтарі , необхідно звернути увагу на головні критерії.

Цільове призначення

  • Паркові – для доріжок, тротуарів, парків. Відрізняються дизайнерськими формами, можуть встановлюватись наземним або підвісним способом. У приватних володіннях кріпляться на ганку, біля альтанки, гаража.
  • Декоративні – для оригінального підсвічування фасадів, архітектурних споруд, розраховані створювати надзвичайні світлові концепції для реклами, прикрас ландшафту, газонів, присадибних зон.
  • Консольні – універсальна група вуличних ламп (150-400Вт) для складів, торгових центрів, стоянок. Широко використовується в приватному секторі завдяки привабливому вигляду та легкості установки.
  • Прожекторні – найпотужніші у групі ліхтарі до 1000Вт, що забезпечують денним світлом великі площі (будмайданчики, стадіони).

Окрему категорію складають світлоприлади на сонячних акумуляторах, головними перевагами яких є абсолютна автономність та 100% економія.

Тип кріплення

Залежно від місця монтажу (підлога, паркан, стіна, дах) можна знайти ліхтарі з цапфою, рухомим кріпленням, на опорі.

кольорова температура

Для створення вечірньої романтичної атмосфери в саду достатньо лампи 3500 К (м'яке жовте світло). Перед офісними центрами, комерційними об'єктами краще підібрати модель 4100 К (холодне яскраве світло). Для освітлення великого простору підходять світлоприлади 6000 К (холодне світло, блакитний відтінок). Модельний ряд прожекторів із холодним білим світлом 7000 К – рішення для промислового освітлення.

Люмени

Люмени показують, наскільки яскравим буде світлодіодний світильник . Для приватних ділянок, невеликих скверів досить 700-2000 Лм, а центральних міських площ, великих виробничих ділянок випускаються прожекторні лампи 20-30 тис. лм.

Щоб не помилитися з вибором, консультанти магазину Luxel пропонують кваліфіковану допомогу в підборі вуличних світильників.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній