Лід світильники: правила вибору

Світлодіодні (led) світильники – ідеальний вибір для тих, хто бажає отримати якісне, екологічно чисте та економічне освітлення. Серед широкого різноманіття видів освітлювальних приладів та великої кількості виробників важко купити лід світильник , що задовольняє ціною та якістю. Поради експертів допоможуть підібрати світлотехніку без проблем.

Який купити лід світильник?

Існує безліч факторів, які є визначальними для покупця.

             Вид лід-світильника

Ключовий критерій вибору led-світлотехніки – місце та спосіб монтажу. Залежно від специфіки приміщення, дизайну інтер'єру, проекту розміщення світлотехніки існують види лід-освітлення:

  •  підвісні моделі – підходять для високих стель, кріпляться на гак із підвісом із сталевого каната, мають регульовану висоту монтажу;
  •  накладні стельові світлодіодні панелі – плафони, що щільно прилягають, розраховані на невеликі кімнати, встановлюються на кріпильну планку;
  •  поворотні лампи – ідеальний вибір для підсвічування, спрямованого світла у барах, зонах відпочинку, фіксуються на поворотних шарнірах та можуть обертатися на 40 градусів;
  •  плафони, що вбудовуються - категорія лід-ламп встановлюється в стельову конструкцію, створюючи з нею єдиний ансамбль.

Всі led-лампи, люстри, панелі комплектуються набором кріплення.

             кольорова температура

Для досягнення потрібного комфорту, атмосфери та затишку необхідно приділити увагу вибору відповідної колірної температури. Для спальні, релакс-зони підходять лампи 2700-2800К з теплим жовтуватим відтінком, що сприяє психологічному розслабленню. Для навчальних класів, кабінетів рекомендується купити лід світильник на 3000К з м'яким білим світлом, що підвищує працездатність. Для просторих офісів, віталень, їдальні в приватному будинку краще вибрати лампи на 4000К з нейтральним білим світлом, сприятливим для читання чи напруження зору. У приміщеннях нежитлового призначення, на складах, магазинах встановлюються лід-прилади з температурою до 6000К з холодним світлом блакитного спектру.

             Зовнішні якості

Щоб не порушувати концептуальних основ інтер'єру, важливою особливістю освітлювальних приладів є дизайн, колір і форма корпусу. У магазині Luxel можна знайти оригінальні моделі із пластику, скла, металу, сучасних композитів, з декором, у сміливих дизайнерських рішеннях.

             Кут розсіювання

Led-продукція відрізняється модельним поруч із кутом розсіювання від 30 до 360 градусів. Від цього параметра залежить, чи світитиме лампа спрямованим променем або охоплюватиме площу до декількох метрів.

Luxel – надійний виробник лід-освітлення

Один із ключових факторів, яким керується покупець, є виробник лід-світильників. Магазин світлодіодних світильників Luxel пропонує продукцію однойменної марки. Виробник Luxel лідирує за параметрами практичності, довговічності, стабільної яскравості свічення без відблисків та якості освітлювальних приладів.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній