Облаштування вуличного освітлення світлодіодними світильниками

Вуличне світлодіодне освітлення – це найбільш зручний вибір для несприятливих погодних умов. Такі освітлювальні прилади здатні вирішувати різноманітні завдання, тобто. не лише висвітлювати вуличний простір, а й створювати світлові ефекти. Інтернет-магазин Luxel пропонує якісні світильники, здатні повністю задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Які бувають вуличні світильники?

За призначенням вуличні світлодіодні світильники можна розділити на такі види:

  • Освітлювальні. Вони активно застосовуються за необхідності висвітлити відкриті майданчики, дворові території, дороги та тротуари.
  • Ландшафтні. З їхньою допомогою висвітлюють дерева, паркові насадження. Саме їх застосовують на дачних ділянках.
  • Архітектурні. Світлодіодні світильники в цьому випадку використовуються як декоративне підсвічування пам'ятників, фасадів будівель, біг-бордів та інших об'єктів, що вимагають світлових акцентів.

Також led вуличні світильники відрізняються за функціональністю:

  • Ліхтарі. Їх використовують для освітлення доріжок та тротуарів, скверів, парків та інших пішохідних територій.
  • Прожектори. Купити led прожектор необхідно в тому випадку, якщо необхідне якісне підсвічування великої території. Це може бути швидкісна траса, фасади висотних будівель – у такому разі прожектори вибирають великі. Більш мініатюрні використовують для освітлення невеликих територій на кшталт дачних ділянок та заміських будинків.
  • Дюралайт та дюрафлекс. Є прозорою трубкою, яка містить безліч світлодіодів. Дюралайт часто використовують для контурного підсвічування ландшафту, будівель. Дюрафлекс використовують для басейнів, т.к. вона має захист від вологи. Обидва види світлодіодів можуть давати постійне або динамічне освітлення.
  • Лінійка. Це гнучка пластикова стрічка із прикріпленими світлодіодами. Часто використовується для декорування будівель та інколи – для рекламних вивісок.
  • Сітка. Освітлювальний пристрій є мережею, у вузлах якої зафіксовані світлодіоди. Відмінно виглядає на фасадах будівель або інших споруд із плоскими та рівними стінами.

Де придбати світлодіодне освітлення для вулиці?

Інтернет-магазин Luxel пропонує великий вибір світлодіодних вуличних пристроїв для вирішення різноманітних завдань. У нас ви зможете підібрати саме той світильник, який допоможе зробити територію максимально функціональною, безпечною та естетично красивою.

Якщо вам потрібен світильник вже завтра, робіть замовлення на сайті прямо сьогодні. У разі виникнення питань – телефонуйте. Наші фахівці проконсультують та допоможуть зробити вибір.

 

Корзина покупок
Ваш кошик порожній