Світлодіодне освітлення для вулиці Luxel

Для благоустрою прибудинкових територій, ділянок офісів, магазинів чудово підійде спеціальна світлотехніка. Магазин Luxel пропонує світлодіодне освітлення для вуличного використання за вигідними цінами.

Luxel – провідний виробник освітлювального обладнання нового покоління. Виконані на основі світлодіодів, лампи мають високий ступінь свічення, тривалий термін експлуатації без обслуговування, економічність споживання електрики. Відмінною рисою брендового освітлення є ексклюзивність моделей, привабливий вигляд корпусу та лаконічний дизайн. Встановлені на території ліхтарі впливають на оригінальність ландшафтної концепції.

Види вуличних світильників

 Led-продукція торгової марки може використовуватись для різних цілей.

Для великих ділянок

У магазині можна led прожектор купити для освітлення стоянок, територій, що охороняються, скверів, складів, спортивних майданчиків.

Для декорацій

У продажу ліхтарі-гірлянди, лампи зі спрямованим променем світла, ландшафтне підсвічування, техніка для освітлення статуй, архітектурних елементів, а також RGB моделі з можливістю зміни кольору променя.

Для прибудинкових ділянок

Декоративні лампи для освітлення ганку, доріжок, периметру будинку, огорожі та воріт з автоматичним включенням.

Висвітлення сприяє створенню приємної атмосфери та комфорту, зниженню криміногенної ситуації. Усе це впливає чудовий психоемоційний стан людини.

Вибір вуличного лід освітлення

При виборі зовнішнього льоду-освітлення важливо звернути увагу на спосіб монтажу. Існує кілька типів ламп:

  • консольні – фіксуються на опорних стовпах;
  • настінні (вуличні бра) – кріпляться на вертикальних поверхнях будівель, споруд;
  • стельові - підвішуються на регульованому ланцюгу, наприклад, у альтанці, на ганку;
  •  ґрунтові – монтуються на землі (точкові світильники, стовпчики).

Перед покупкою слід враховувати також пропускну здатність, від якої залежить площа покриття світлом, концентрація променя (лінзи, відбивачі), кут розсіювання, колірний спектр і потужність. Щоб не помилитися з вибором, краще скористатися консультантом магазину Luxel.

Переваги світлодіодних світильників

Будь-який представлений у каталозі магазину led світильник вуличний має стабільне свічення, яскраве протягом усього терміну служби світло, без відблисків і мерехтіння. Продукція економічна, не вимагає дорогих витрат на встановлення, періодичне обслуговування та ремонт з мінімальним споживанням електрики. Серії із вбудованим датчиком руху – максимально вигідні з погляду енергоефективності.

Вуличну світлотехніку відрізняє посилений антивандальний корпус (клас IK07), захист від бруду, пилу, вологи, стрибків температури (клас захисту IP65 і вище). Ці конструктивні особливості забезпечують дуже довгий ресурс роботи (понад 10 років) та збереження привабливості довгий час.

Корзина покупок
Ваш кошик порожній